Наша продукція

Дзеркала

Дзеркало – звичний предмет інтер’єру. В будь-якій ванній кіманті, чи передпокої є дзеркало. Ми спеціалізуємось на обробці та порізці дзеркала, монтажу LED-підсвітки, та при бажанні – підігріву поверхні.

Скляні двері

Скляні двері поступово витісняють з нашого життя прості дерев’яні. Ми звикли, щоб у нас було щось унікальне. Розсувні міжкімнатні двері – розумне рішення для економії житлового простору в малих сучасних квартирах.

Душові кабіни

Ми займаємось проектуванням, виготовленням та встановленням душових кабін зі скла. Використовуємо якісну італійську фурнітуру з нержавіючої сталі і гартоване скло, що збереже довговічність вашої душової. Також ми наносимо малюнки на скло за Вашим індивідуальним побажанням.

Скляні перегородки

Зонування приміщення за допомогою скляних перегородок. Таке рішення здатне наповнити його світлом і візуально розширити простір. Прозорі, або матові скляні перегородки можна використовувати в офісних, виробничих і торгових приміщеннях.

Скляні сходи

У нас часто замовляють огородження балконів, перил, терас. Скло в таких конструкціях виглядає легким і повітряним, не псує панораму і вписується в загальний інтер’єр

Сувеніри та нагороди

Завдяки співпраці з компанією Спецпоріз ми можемо вирізати зі скла фігуру практично будь-якої форми. Все це досягається задопомогою технології гідроабразивної порізки на сучасному обладнанні. Торці деталей виходять шліфованими, Вироби виглядають дуже сучасно.