Послуги

Обробка кромки

Обробка торця скла та дзеркала – машинний процес, під час якого краям скляних виробів надається безпечний та естетичний вигляд, знімаються усі нерівності.

Ми пропонуємо такі види обробки

  • Шліфування – край скла матовий (підійде при встановленні освітлення як розсіювач)
    • Полірування – край деталі прозорий.
    • Фрезерування торця – надає торцю рельєфної форми.
    • 2-ох сходкове 0G (на склі 12мм).
    • 3-ох сходкове 3G (на склі 15мм).


Художнє матування/гравурування

Гравірування на склі – технологічний процес, під час якого прозору частину скла заклеюють оракалом, вручну вибирається малюнок, який після піскоструйної машин стане заглибленим і матовим.

Можливі варіанти простого гравірування по склі – матування, а також складного – коли зображення заглиблюють на 1-2мм.

Застосовуємо таку технологію як на скло, так і на дзеркало. Можна нанести власний малюнок, або вибрати готовий з каталогу.


УФ-поклейка скла

УФ-поклейка скла – надання естетичності та міцності склеюваній конструкції. Рідкий УФ-клей для скла прозорий та надзвичайно міцний.

Така технологія надає естетичного вигляду деталям, де скріплення за допомогою металевих кріплень небажане.

Такий клей дозволяє скріплювати не тільки скло зі склом, а й скло з металом (наприклад при встановленні скляної кришки на металеві ніжки стола).


Фацет

Нанесення фацету на скло – декоративна обробка скла та дзеркала по зовнішній площині. Частина виробу зрізається під певним кутом, полірується і на виході отримуємо деталь із ефектом заломлення.

Фацет на склі робить вироби і конструкції, дуже красивими. Але ще більш захоплююче виглядає фацет на дзеркалі: поєднання дзеркальної поверхні, що відбиває і переливчастих граней фаски дає прекрасний ефект.


Триплексація скла

Триплексація (ламінування) – склеювання двох чи більше площин скла спеціальною плівкою яка при ударі утримує осколки і вони не розлітаються по приміщенні. Це створює характерну «павутину» тріщин.
Ми можемо заламінувати будь-яку товщини скла, на прозору, чорну чи матову плівки.
Поклейка плівки на дзеркало
Травмозахисна плівка (бронеплівка) клеїться на тильну сторону дзеркала (емельгаму), для того, щоб при ударі, чи будь-якому іншому пошкодженні дзеркало не розліталось на куски і не завдало шкоди.